Denizli Millî Eğitim Müdürlüğü Geleceğini Planlıyor

2015-01-19 03:37:30
img

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü, 2015-2019 Stratejik Planmasının ikinci aşaması olan “Geleceğe Yönelim” için seminer düzenledi.

Merkezefendi İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi’nde 14-16 Ocak 2015 tarihinde düzenlenen seminere bütün ilçelerin strateji geliştirme şubesinden sorumlu şube müdürleri ile şefler katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürü Ramazan Yılmaz açılış konuşmasında:           “Çağımızda yarın var olmak isteyen, sektörlerinde farkındalık oluşturmak isteyen bütün kurum, kuruluş ve şirketler inovasyona inanmak zorunda. Geleceğini görmek, planlamak artık bir mecburiyet. Bizler hayatın her aşamasına hizmer üreteten bir sektördeyiz. Bakanlığımızın öngördüğü 2015-2019 stratejik planlama ile geleceğimizi planlamak istiyoruz. Burada üç gün boyunca ilçelerimizin startejik planlarına rehber niteliğinde bir eğitim verilecek. Umarım ilçelerimiz için faydalı bir seminer olur.” dedi.

Açılış programının ardından seminere geçildi. Seminerde stratejik planın ilk aşaması olan “Durum Analizi” ele alındı. İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinin daha önce tamamladıkları ilk aşama değerlendirmesinden sonra Bakanlığın belirlediği temalar üzerinden “Geleceğe Yönelim” sunumlarına geçildi.

Cuma günü sona eren seminerin okul idarecilerine de verileceği açıklandı.

Haber Listesi

Yeni projelerden ve etkinliklerlerden haberdar olun

Fikrim Var

Her türlü fikir, proje ve düşüncenizi bizimle paylaşabilirsiniz